Vytvorili sme blog pre „dědka“

//, Online marketing, Z prostredia firmy/Vytvorili sme blog pre „dědka“
  • Blog pre gapa herňu - herňu u dědka

Každého klienta, s ktorým spolupracujeme, máme radi. No sú aj takí, s ktorými si naozaj skvele rozumieme. A medzi nich určite patrí aj česká spoločnosť GAPA Group a.s..

GAPA herňa s licenciou v Českej republike sa od svojej konkurencie líši najmä svojim konceptom. Ich „dědek“, ktorého využívajú ako svojho maskota, je naozaj skvelý (mimochodom Dědka vytvorilo štúdio Pavel Platil rovnako ako mnohé kreatívy s Alzákom, ktorého isto poznáte z reklamných spotov na Slovensku i v Čechách). Profesionálne spracovaný, výborne navrhnutý, s vlastným, nezameniteľným charakterom. Stačí napísať na ich chat a dědek vám hneď odpovie. Aj preto sa s ľuďmi z „Herny u dědka“ výborne spolupracuje. Poznajú svojich hráčov a vedia si pri komunikácii s nimi robiť „srandu“ sami zo seba.

Spolupráca sa pôvodne týkala pomoci s nasmerovaním online marketingu v Českej republike. Chlapom ošľahaným pozemným hazardom sa myslenie do online sveta prepína vždy ťažšie. No musíme uznať, že vedia počúvať iných a zvládajú to na jednotku.

Z nášho marketingového auditu vyplynula aj potreba vytvoriť pre kasíno herna.gapagroup.cz priestor pre nový obsah, blogové stránky. A tak sme sa pustili do práce.

Blog postavený na wordpresse

Na blog sme sa rozhodli opäť využiť redakčný systém WordPress. Máme ho už overený z iných blogových riešení, ktoré sme pre niektorých našich slovenských klientov (Tipos, Doublestar) už nasadili. Šablónu sme znova vytvorili priamo na mieru. Celý blog musí vizuálne pôsobiť tak, aby človek, ktorý sa z kasína preklikne na blog, vôbec netušil, že prešiel na inú stránku a subdoménu. Musí perfektne zapadnúť do existujúcej kasínovej platformy Synot Interactive. Spolu s klientom sme sa zhodli na tom, že ideálny názov pre blog bude „Dědkův kabinet“ čomu sme prispôsobili aj rozloženie obsahu. Celý blog by mal pripomínať skrinku so „šuflíkmi“, v ktorých dědek skrýva prekvapenia pre hráčov.

Sme radi, že už krátko po nasadení a napísaní prvých článkov prišla na blog veľmi pozitívna odozva a to sme zatiaľ zrealizovali len úvodnú fázu, po ktorej budú nasledovať ďalšie vylepšenia. Veríme, že sa nám spoločne s ľuďmi z GAPA herny podarí nastaviť celý marketingový mix tak, aby to kasínu prinášalo nových, spokojných klientov a otváralo dvere k ďalším možnostiam.

 

2022-01-23T14:10:23+00:0020. januára 2022|