iGaming marketing2021-03-24T22:07:21+00:00

iGaming marketing

Okrem klasických marketingových služieb sa špecializujeme aj na marketing pre lokálne licencované iGaming spoločnosti – kasína alebo stávkové kancelárie. V tomto špecifickom odvetví dlhodobo spolupracujeme s viacerými partnermi, vďaka čomu dokážeme aj vám ponúknuť služby ušité priamo na mieru pre propagáciu hazardných hier a stávkovania.

Licencie a certifikácie pre reklamu

Licencie a certifikácie pre reklamu

Poskytujeme odbornú technickú asistenciu pri získavaní potrebných licencií a certifikácií pre propagovanie kasín a stávkových kancelárií v reklamných sieťach Google Ads a Facebook.

PPC reklama na hazard

PPC reklama na hazard

Kasínam aj stávkových kanceláriám ponúkame komplexnú správu PPC marketingových kampaní v rôznych reklamných sieťach, nielen na slovenskom trhu, ale aj na iných lokálne licencovaných trhoch, ako sú Česká Republika a Rumunsko.

SEO a linkbuilding

SEO a linkbuilding

Zrealizujeme SEO audit webu vašej stávkovej kancelárie či kasína, navrhneme zmeny, odporučíme postup na zlepšovanie vašich pozícií vo vyhľadávaní a pomôžeme pri vytváraní kvalitného odkazového profilu.

Kreatíva reklamných kampaní

Kreatíva reklamných kampaní

Vytvoríme pre vás reklamnú kampaň alebo propagačnú akciu na kľúč. Zabezpečíme grafiku, obsah, a postaráme sa o celú realizáciu vašej kampane.

Copywriting

Copywriting

Zastrešíme kompletnú tvorbu obsahu pre vašu značku. Od vytvorenie textov pre web, cez odborné články do blogu až po newslettery. Zrecenzujeme hry vo vašej ponuke, vytvoríme špecializované videorecenzie a všetko je možné publikovať aj v sieti našich stránok s dlhodobou návštevnosťou kvalitného publika, ktoré vaša ponuka naozaj zaujíma.

Správa sociálnych sietí

Správa sociálnych sietí

Postaráme sa o kontakt s vašimi fanúšikmi. Profesionálni social media špecialisti s praxou v oblasti hazardu budú vytvárať každodenný obsah pre vaše sociálne siete. V prípade záujmu pre vás tiež navrhneme a vytvoríme platené reklamy presne cielené na relevantné publikum.

Budovanie affiliate siete

Tvorba Landing pages

Pre vašu reklamnú kampaň na mieru pripravíme špeciálne landing pages, cez ktoré jednoduchšie a kvalitnejšie zacielite na kľúčové publikum. Moderný vizuál a dobre napísané texty urobia z obyčajných návštevníkov, vašich zákazníkov.

Kvalitný traffic z našich webov

Kvalitný traffic z našich webov

Využite našu sieť internetových stránok o hazardných hrách a hraní v online kasínach. Možnosť využitia pre vaše SEO, publikovanie promoakcií, recenzií vašich hier, získavanie kvalitného trafficu a hráčov. O obsah sa starajú interní copywriteri s viacročnými skúsenosťami v oblasti hazardných hier.