O nás2021-03-24T22:05:48+00:00

O nás

Hoci sme spoločnosť NATALIS, s.r.o. založili v roku 2009, naše praktické skúsenosti s marketingom siahajú ešte o pár rokov ďalej. Patríme medzi tých šťastlivcov, ktorí robia to čo ich baví a napĺňa.

O marketingovej agentúre Natalis

Online marketingové služby

Začali sme s IT službami, no dnes jadro našej práce tvorí online marketing. Klientom vytvárame kreatívne online kampane, poskytujeme komplexné SEO služby (onpage, linkbuilding) a ak je to potrebné, pomôžeme aj s webdizajnom, copywritingom alebo sa postaráme o sociálne siete. Každé riešenie prispôsobujeme klientovi na mieru a dokážeme ho upraviť aj pre špecifické požiadavky. Nemáme radi šablóny a vyhýbame sa klišé.

Viac o marketingových službách

Špecializujeme sa aj na iGaming

Každá marketingová agentúra má svoje špecifiká, niečo, čím sa líši od konkurencie. Tak je to aj u nás. Nebojíme sa vkročiť aj tam, kam sa iným nechce. Dlhodobo spolupracujeme so spoločnosťami podnikajúcimi v oblasti s najvyššou konkurenciou v online priestore.

Medzi našich klientov patria stávkové kancelárie a online kasína, ktoré majú licenciu na lokálne regulovaných trhoch ako Slovensko, Česká Republika či pobaltské krajiny. Práve know-how nášho tímu v tejto oblasti robí z NATALISu jednu z TOP stredoeurópskych marketingových agentúr orientovaných na iGaming.

Viac o službách pre iGaming
Marketingový tím Natalis

Tím

Natalis tvorí malý efektívny tím ľudí, ktorí robia to, čo majú radi, čomu rozumejú a čo dokážu robiť kvalitne. Máme know-how z desiatok projektov pre malé, stredné, ale aj veľké spoločnosti.

Spolupráca s Natalis

Spolupráca

Sme firma ktorá hrá fér, zakladáme si na transparentnosti a dobrých vzťahoch s našimi klientami. S veľkou väčšinou z nich spolupracujeme už niekoľko rokov.

Srdce a rozum pri tvorbe reklamy

Srdce a rozum

Do našej práce vždy vkladáme srdce, no riadime sa rozumom. Veríme, že ho budeme môcť použiť aj pre váš projekt. Tešíme sa na spoluprácu.