Video obsah je dôležitý, vytvoríme ho pre vás

///Video obsah je dôležitý, vytvoríme ho pre vás
  • Video obsah, reklamné spoty
  • Advert for etipos.sk sport betting
  • video tutorial for mobile registration on etipos.sk

Koľko času máte na to, aby ste ho venovali čítaním článkov na blogoch či sociálnych sieťach firiem, ktoré sa vás snažia zaujať? Pár sekúnd? Minútu? Zhodneme sa, že toho času je málo. A čítať si reklamné „žvásty“ roztiahnuté na stranu či viac? Koho by to bavilo.

Zaneprázdnenosť a priznajme si, že aj trocha lenivosti, čoraz viac ľudí vedie k tomu, aby namiesto čítania pozerali. Nechceme tvrdiť, že je to dobre. Musíme to brať do úvahy ako fakt. Pasívne pozeranie obsahu, namiesto jeho čítania zažíva boom už niekoľko rokov. Sme v „netflixovej“ ére a vizuálny obsah je kráľ.

V marketingu je tento trend jasný už dlhodobo. Facebook, resp. iné sociálne siete zmenil spôsob ako prijímame obsah. Je to paradoxné, pretože aj samotný Facebook začínal ako platforma, na ktorej mali ľudia primárne čítať. Čítať o tom čo robia ich priatelia a známi. Dnes je však všetko inak.

Krátke videá, fotografie a ďalšie vizuálne spôsoby komunikácie jasne kraľujú. Minimálne v marketingu určite. Veď si sami skúste zodpovedať, či vás viac zaujme „kilometer“ dlhý status o tom, aký skvelý nový bonus ponúka vaše obľúbené online casino, alebo skôr „skočíte“ po videu, ktoré vám za 15 až 30 sekúnd zodpovie to najdôležitejšie a nasmeruje vás kam treba.

A potom je tu YouTube, kráľ internetového videa, kde písaný text má minimálny dosah. Tu sú videá priam nutné k tomu, aby ste sa ukázali, aby ste prežili a dostali k zákazníkom to čo im chcete povedať.

Ani Slovensko už nie je výnimkou. Hoci trendy k nám zväčša prenikajú pomalšie, heslo „video content first“ dorazilo už aj k nám. Marketingové agentúry sa museli prispôsobiť. Aj tá naša. Všetci potrebujú video. Ak to neviete máte problém. A tak sme sa museli učiť. A našťastie sme sa naučili, sme šikovní.

Video bežne vytvárame pre naše affiliate weby. Naše videorecenzie vybraných online kasínových hier tvoríme v slovenčine, čestine i ďalších jazykoch. Video obsah však ponúkame aj svojim klientom. Dokážeme pre nich vytvoriť video upravené na mieru, zvládnem aj klasické video reklamy. Naposledy sme vytvárali krátky spot pre sociálne siete nášho klienta, či video-návod registrácie cez mobil na eTIPOS.sk.

Nejdeme samozrejme tvrdiť, že video formát je dokonalý. Pre čo najvyššiu efektivitu je vhodné ho skombinovať s ďalšími reklamnými kanálmi. Blogom, landing page, prípadne spomínanými sociálnymi sieťami, alebo komplexnou webovou stránkou. Ak sa takáto reklamná synergia vydarí, výsledky bývajú vynikajúce. Neveríte? Ozvite sa nám, dokážeme vám to.

2021-11-09T09:21:40+00:0015. júna 2021|