Spolupráca na diaľku? S Natalisom žiaden problém

///Spolupráca na diaľku? S Natalisom žiaden problém
  • online meeting, spolupráca na diaľku

Technológie napredujú raketovým tempom a internet posúva podnikanie na úplne novú úroveň. Dnes je bežné, že spolupráca viacerých odborníkov na projektoch prebieha na diaľku, nezriedka aj tak, že je každý na opačnej strane zemegule.

Online komunikácia, či už textovo alebo cez videokonferenčné hovory, nahrádza nutnosť fyzického stretávania sa na poradách a odpadá tak zbytočné cestovanie, ktoré pre aktívne fungujúcu firmu, znamená väčšinou iba zabitý čas.

Komunikácia cez online priestor šetrí čas, a v konečnom dôsledku aj náklady na projekt. Aj my sa snažíme držať krok s trendami a neustále inovujeme nielen naše marketingové služby, ale aj technologickú výbavu firmy.

Videokonferenčné hovory sú dnes pre nás bežnou súčasťou práce a preferovaným spôsobom komunikácie s našimi klientmi. Na komunikáciu sme vyčlenili samostatnú miestnosť – Huddle room, ktorú sme vybavili špičkovým vybavením pre online prenos videa aj zvuku.

Huddle rooms – efektívna komunikácia

Už ste o Huddle room počuli? Ide o miestnosť, napr. zasadačku, určenú pre malé pracovné tímy vybavenú kvalitným video-konferenčným systémom. S jej pomocou vieme zorganizovať plynulý a stabilný videocall, operatívne si prizvať potrebných odborníkov a okamžite riešiť vaše požiadavky, prípadne sa takto veľmi rýchlo dokážeme pripojiť k vašej porade a zodpovedať všetky otázky, ktoré na nás smerujú.

Už sa nestretneme?

Samozrejme, že áno. Ako sa hovorí, nič nenahradí osobný kontakt. No my ho oveľa radšej využijeme na neformálne stretnutia pri káve. Pracovné veci sú už totiž dávno vyriešené.

2021-10-04T08:04:40+00:0030. apríla 2019|