SME DOMA: Aj v Natalise pracujeme z domu

/, Všetko, Z prostredia firmy/SME DOMA: Aj v Natalise pracujeme z domu

Koronavírus porazíme vtedy, keď sa budeme správať zodpovedne. Uvedomujeme si to aj my v NATALISe a preto sa pripájame k výzve SME DOMA a už niekoľko dní poskytujeme marketingové služby z domu.

Tak ako milióny iných ľudí po celom svete aj my sledujeme neustále sa meniacu situáciu ohľadom rýchlo sa šíriaceho vírusu SARS-COV2 a reagujeme tak ako dokážeme. Byť zodpovedný je to najmenej čo teraz môže každý z nás urobiť. Preto plne rešpektujeme všetky nariadenia, ktoré vydala vláda, ale aj samosprávy a mestá. Hneď ako to bolo možné sme všetku našu prácu presunuli do svojich domovov. Máme to šťastie, že takto môžeme pracovať prakticky neobmedzene dlho, no veríme, že sa čoskoro opäť stretneme v našich kanceláriách.

Našich klientov by sa náš presun nemal nijako dotknúť, no je možné, že nám reakcie na niektoré požiadavky budú trvať o minútku dlhšie ako obvykle. Predsalen komunikácia, hoc aj online, nie je taká pružná, ako priamy kontakt. Urobíme však všetko preto, aby naši klienti ani len nepocítili, že je niečo inak ako inokedy.

Mrzí nás, že sa teraz s mnohými dlhšie nestretneme, nedáme si spoločnú kávu, ale byť doma a vyhýbať sa vzájomnému kontaktu je dôležité pre vaše aj naše zdravie. Chceme preto vyzvať aj vás ostatných, ak je to len trochu možné, ostaňte doma. Pracovať sa dá odvšadiaľ a byť dlhšie s rodinou tiež nie je na zahodenie. Keď to všetko prehrmí, čo veríme bude rýchlo, zasa sa s vami všetkými radi uvidíme, či už u vás, alebo v našich priestoroch.

Zatiaľ vás obslúžime z našich domácich pracovní a obývačiek. Veľa zdravia priatelia.

2021-06-15T09:45:18+00:0013. marca 2020|