SIEA, marketingové služby od nás o 50% lacnejšie

/, Všetko, Z prostredia firmy/SIEA, marketingové služby od nás o 50% lacnejšie

Aj my sme sa zapojili do národného projektu s názvom „Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu na Slovensku“ a stali sme sa oprávneným realizátorom. Naši klienti tak môžu využiť na vybrané marketingové služby tzv. kreatívne vouchere, ktoré im pokryjú až 50% oprávnených nákladov.

Projekt s názvom „Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu na Slovensku“ spadá pod operačný program výskum a inovácie, a má pomôcť malým a stredným podnikom napredovať a podporiť tak tvorbu nových obchodných modelov. Vďaka finančnej podpore od Európskej únie môžu zvýšiť svoj inovačný potenciál a posilniť konkurencieschopnosť. Projekt ponúka kreatívne vouchere, ktoré pokryjú 50% nákladov pri spolupráci žiadateľa a oprávneného realizátora v 4 odvetviach kreatívneho priemyslu. Maximálna výška poskytovanej pomoci pri reklamných a marketingových službách je 5 000 €.

Kto je to žiadateľ?

Žiadateľ môže byť akýkoľvek malý a stredný podnik, ktorý je registrovaný na území SR. Žiadatelia, ktorí splnia všetky podmienky, získajú kreatívny voucher. Jedná sa o priamu finančnú pomoc, ktorá slúži na uhradenie časti nákladov, ktoré sú spojené s využívaním služieb alebo nákupom diel od oprávnených realizátorov, ktorí pôsobia vo vybraných odvetviach.

Aj my sme sa stali oprávneným realizátorom v oblasti marketing

Medzi naše oprávnené činnosti patrí vypracovanie marketingových plánov, návrh web stránky, kreatíva kampaní, SEO optimalizácia, správa sociálnych sietí, či vytvorenie copytextov.

Prihlásiť sa ako žiadateľ a získať finančnú podporu môžete do 31.12.2018. Viac informácií nájdete na stránke vytvor.me alebo priamo u nás.

2021-06-15T09:56:42+00:005. decembra 2018|