Shop Roku 2019 pre nášho klienta shrimp.sk

//, Z prostredia firmy/Shop Roku 2019 pre nášho klienta shrimp.sk

Náš klient Shrimp.sk vyhral svoju kategóriu v ankete Shop Roku 2019

Klienti sú ako deti, žiadneho by ste nemali mať radšej, ako tých ostatných. Lenže niekedy sa to nedá. Online akvaristika Shrimp.sk je pre nás špecifickým klientom aj preto, že jej majiteľ Ondrej Svoboda je aj v súkromí našim veľmi dobrým priateľom.

S veľkou radosťou preto chceme pogratulovať Ondrejovi a jeho Shrimpu k významnému oceneniu. K zisku Ceny popularity, v kategórii Hobby, v každoročnej prestížnej ankete Shop roku. Vieme koľko tvrdej práce za týmto ocenením je, čo všetko pre to museli všetci v Shrimpe urobiť a sme hrdí, že maličkou troškou k tomu môžeme prispievať aj my.

Presvedčiť zákazníkov o tom, že ste naozaj najlepší, je ťažká práca. Musíte poskytovať naozaj výnimočný servis, aby si ľudia dali tú prácu a zahlasovali za vás. To je však ešte stále len ten jednoduchší krok. To najhlavnejšie je poskytovať ľuďom to najlepšie z vás. To máme s Ondrejom spoločné a tak ako robíme všetko pre to, aby sa darilo jemu, sme pripravení rovnakú prácu odovzdávať aj pre ostatných našich klientov. Pre tých existujúcich, aj pre tých, ktorí by sa k nám chceli pripojiť.

Takže, ešte raz, gratulujeme Ondrejovi k zisku trofeje a veríme, že sa ju budúci rok podarí obhájiť. My pre to urobíme všetko, čo je v našich silách.

 

 

2021-06-15T09:40:08+00:0019. marca 2020|