NATALIS predstavuje Lite Results

//, Online marketing, Z prostredia firmy/NATALIS predstavuje Lite Results
  • LiteResults by NATALIS - marketing reporting tool

Reporting je pre kasína a stávkové kancelárie jedným z kľúčových marketingových nástrojov. A kvalitný reportovací systém jeho neodmysliteľnou súčasťou. Ibaže sa v praxi čoraz častejšie stretávame s tým, že pre slovenské online kasína sú existujúce riešenia reportovacích nástrojov či affiliate systémov pre iGaming drahé. A nečudujeme sa, aktuálna výška mesačných poplatkov za licencie zaskočila aj nás, a to sa v tomto biznise už nejaké to desaťročie motáme. Pritom sa skutočne nejedná o zložitý softvér na ovládanie jadrovej elektrárne, a za posledné roky došlo len k minimálnym zmenám vo funkčnosti existujúcich top riešení.

Prečo vznikol Lite Results

Naša spoločnosť začínala práve s IT službami pre stávkovú kanceláriu a online casino, a navyše ľudia v našom tíme už predtým pracovali v iGaming spoločnostiach na marketingových pozíciách. Preto dobre poznáme potreby subjektov v tejto oblasti. A tak sme naše skúsenosti premenili na obchodnú príležitosť. Rozhodli sme sa vytvoriť kvalitné softvérové riešenie, ktoré z pohľadu systému síce nie je tak robustné ako affiliate systém, no bude absolútne postačujúce pre interné potreby marketingových oddelení stávkových kancelárií a kasín, a zároveň bude x-násobne lacnejšie. A tak vznikol Lite Results, marketingový nástroj, ktorý je jednoduchý, zbavený zbytočného balastu, no kladie dôraz na kľúčové reporty. Sme jednou z top marketingových agentúr zameraných na igaming na Slovensku aj v iných krajinách, preto naozaj vieme, ktoré štatistiky sú pre marketing dôležité a ktoré nie.

Základná funkcionalita riešenia

Lite Results od spoločnosti NATALIS sme vybudovali na platforme Microsoft Azure. Umožňuje marketingovým manažérom navrhnúť stromovú štruktúru zdrojov a marketingových kampani a vygenerovať jedinečný kód, vďaka ktorému je potom možné sledovať a vyhodnocovať ich efektivitu. Marketingové oddelenie tak môže vyhodnotiť kampaň z pohľadu konverzií a bonity privedených zákazníkov. Jedná sa o webovú aplikáciu, takže užívatelia sa k nej dokážu pripojiť odkiaľkoľvek, i počas homeoffice.

Výhody oproti affiliate programom

Affiliate programy zobrazujú reporty z pohľady affiliate partnerov. Náš Lite Results však prináša dáva marketérovi iný pohľad dôležitý z hľadiska efektívnosti vynaložených prostriedkov na marketingové kampane. Dokonca umožňujeme deaktivovať konkrétne faktory vymykajúce sa bežnému priemeru, čo žiaden iný affiliate systém nedokáže. Zobrazíme vám tak reálnejšie údaje pre komplexný prehľad.

Dôležitá je samozrejme aj cena riešenia. Ako sme už povedali, je násobne nižšia ako konkurenčné systémy pri zachovaní ich hlavnej funkcionality – reportingu. Systém sme vyvíjali práve preto, aby si ho mohol dovoliť naozaj každý, hoc aj menšie kasíno. Zároveň sme nechceli, aby náklady rástli dramaticky spolu s objemom spracovaných dát. Nebudete tak už viac kalkulovať, čo merať a čo nie. majte prehľad a vyhodnocujte všetky svoje kampane.

Chcete vedieť viac?

Kontaktujte nás a pripravíme pre vás prezentáciu nášho riešenia Lite Results.

Prvým klientom, ktorého kampane budú vyhodnocované našim softvérom, je spoločnosť Program® spol. s r. o. , ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1991. V súčasnosti patrí k najväčším a najstabilnejším spoločnostiam na trhu so zábavným priemyslom v Slovenskej Republike. Lite Results bude vyhodnocovať kampane online kasína pod značkou DoubleStar.

Aj česká spoločnosť GAPA GROUP a.s. vyhodnocuje svoje marketingové kampane pre svoju Hernu u Dědka našim softvérom. Budete aj vy dalším spokojným klientom používajúcim softvérové riešenie Literesults?

2024-04-16T09:39:39+00:007. marca 2022|