Boli sme na SYNOT Day 2021

//, Z prostredia firmy/Boli sme na SYNOT Day 2021
  • Boli sme na SYNOT Day 2021

Minulý týždeň sme sa zúčastnili skvelej akcie SYNOT DAY 2021 priamo v sídle skupiny SYNOT v Uherském Hradišti. Pri príležitosti 30 rokov SYNOTu, sme sa boli večer zabaviť a po dlhom čase sme zas stretli našich dôležitých obchodných partnerov.

Na akcii, kam sme zavítali ako marketingový partner SYNOTu, sme si pozreli produktové novinky dcérskych spoločností pre rok 2021, všetko na vlastné oči a ruky vyskúšali. Zaujali nás zaujímavé zmeny kasínovej platformy, ktoré nám predviedli výborne pripravení ľudia z EASITu, a tešíme sa už na ich uvedenie do produkčnej prevádzky. Veď túto platformu využíva hneď niekoľko kasín (tiež našich klientov) na Slovensku.

Upútala nás prezentácia spoločnosti SYNOT Games, kde nám ukázali hneď niekoľko nových pripravovaných hier. Hráči sa majú naozaj na čo tešiť. Skvelá grafika a parádne bonusové minihry sú to, čo na hrách od SYNOT Games milujeme a už pripravujeme ich videorecenzie. Veľmi si ceníme, že všetci prezentujúci, ale vlastne všetci ľudia zo spoločností patriacich pod skupinu SYNOT, nám ochotne odpovedali na naše otázky a ukázali aj veci, ktoré ešte nie sú oficiálne uvedené na trhu. Ďakujeme za dôveru.

Výborne zorganizovaná „prezentačná“ časť akcie sa večer preklopila do neformálnej párty v nádhernom prostredí Sklepov Mařatice, kde bol čas aj na zábavu a priateľské rozhovory prakticky so všetkými relevantnými hráčmi v kasínovom biznise. Pri vínku, pečenom prasiatku a cimbalovej muzike sa tu stretli nielen prevádzkovatelia klasických herní, online kasín, ale aj dodávatelia hier, softvéru či služieb a vôbec by sme sa nečudovali, ak by priamo tu vznikla nejaká nová, zaujímavá spolupráca. Za zmienku stojí aj fantastická ohňová show, pri ktorej sa nám tajil dych.

Aj touto cestou ešte raz ďakujeme organizátorom za pozvanie a vyjadrujeme obdiv za bezchybný priebeh akcie, kde sme sa od začiatku až do konca cítili naozaj skvelo a príjemne.

2021-10-05T06:20:08+00:004. októbra 2021|