Aj my sme Google Partner

/, Všetko, Z prostredia firmy/Aj my sme Google Partner
  • Natalis sa stal Google partner

Označenie Google Partner je prestížne ocenenie od spoločnosti Google a nie je jednoduché ho získať. Reklamná agentúra s týmto označením vykazuje vyššiu výkonnosť a väčšiu odbornú znalosť produktov Google Ads ako konkurencia.

Na to aby sme sa aj my v Natalise mohli stať certifikovaným Google Partnerom, museli sme splniť viacero kritérií a podmienok, ktoré monitoruje samotná spoločnosť Google. Pribežne musíme preukazovať znalosti našich odborníkov nielen pravidelným preskúšaním, ale aj prostredníctvom vysokej výkonnosti kampaní a efektívnosti využívania zdrojov našich klientov. Naše certifikácie a špecializácie si viete overiť priamo na stránkach nášho agentúrneho profilu na Google.

Svojich špecializovaných odborníkov neustále školíme a vzdelávame v Google Partners akadémii, aby sme vám mohli poskytovať maximálnu podporu v oblastiach ako sú vyhľadávacia a obsahová sieť, mobilná reklama, videoreklama aj nákupy. Pravidelne tiež sledujeme najnovšie štatistiky, trendy a prípadové štúdie Think with Google a Trendy Google.

Vďaka našej Google Partner certifikácii máme tak plnohodnotnú podporu zo strany Google a možnosť priamo komunikovať s centrom podpory služby Google Ads. Ľahšie tak zvýšime výkonnosť vašich kampaní a maximalizujeme návratnosť vašich vynaložených investícií.

Výhoda spolupráce s Google Partner agentúrou v skratke

  • Naša agentúra vám individuálne podľa oblasti vášho pôsobenia pridelí certifikovaných odborníkov z programu Google Partner.
  • Získate osobitný prístup a konkurenčnú výhodu pri zvyšovaní výkonnosti PPC kampaní.
  • Už nikdy nebudete musieť čakať a kontaktovať bežné centrum pomoci, kde dostanete len základné informácie. S nami získate vylepšenú podporu a nastavenie vášho Google Ads účtu pre maximalizáciu výkonnosti.
2021-06-15T09:49:49+00:0022. februára 2019|