­

december 2018

SIEA, marketingové služby od nás o 50% lacnejšie

Aj my sme sa zapojili do národného projektu s názvom „Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu na Slovensku“ a stali sme sa oprávneným realizátorom. Naši klienti tak môžu využiť na vybrané marketingové služby tzv. kreatívne vouchere, ktoré im pokryjú až 50% oprávnených nákladov.

február 2018

Spoločnosť SWISS s.r.o má od nás nový web

Po niekoľkých mesiacoch kreatívnej práce sme úspešne ukončili prvú fázu realizácie novej marketingovej stratégie pre spoločnosť SWISS s.r.o. Z analýzy súčasného stavu, pri tvorbe novej stratégie vyplynulo, že pôvodná stránka spoločnosti už po rokoch nespĺňala svoj účel a bolo preto nutné ju kompletne prerobiť. Po dohode s klientom sme teda kompletne navrhli nový vizuál stránky, [...]

február 2016

Podporujeme deti a šport

Podpora detí a ich športových aktivít by mala byť samozrejmosťou pre nás všetkých. Spoločnosť NATALIS, s.r.o. sa stala hrdým reklamným partnerom Futbalovej školy Juventus v Žiline. Pri krste nových dresov nám najmladšia kategória detí U-8 spravila radosť - vyhrala hneď dva úvodné zápasy v českom Hovězí. Bolo vidno že ich futbal baví a tak držíme [...]

január 2015

Zmena sídla spoločnosti a nové kancelárske priestory

Sídlo spoločnosti NATALIS, s.r.o. bolo presunuté na adresu: Pod univerzitou 8752/19, 01008 Žilina. Všetkých našich klientov radi privítame v našich nových moderných kancelársky priestoroch v Business Centre Žilina na Bôrickej ceste 107.

august 2013

Spolupráca so spoločnosťou Grisio Ltd.

Po vývoji a dodávke CMS systému na správu reklamných kampaní v 15 jazykoch na vyše 100 doménach, sa nám podarilo dohodnúť s touto reklamnou agentúrou dlhodobú spoluprácu pri poskytovaní webdesignu, IT a SEO služieb.

jún 2010

Mohli ste nás vidieť na Slovakiaringu

Spoločnosť NATALIS, s.r.o. bola na podujati Auto Show Slovakia Ring 2010 reklamným partnerom rally tímu jazdca Michala Ballaya na vozidle Mitsubishi EVO IX. Na podujatí neďaleko Orechovej Potône sa predstavila takmer celá slovenská rally špička. A my sme boli pri tom.